„Tali‘s Tales“ Atelier – tai mažas šeimyninis verslas. Mūsų pagrindinis produktas – namų tekstilės kūriniai, gaminami iš džinsinio audinio : serviravimo servetėlės, stalo takeliai, virtuvinės prijuostės bei prijuostės darbui sode, dirbtuvėje. Kodėl džinsas? Todėl, kad tai stilius, kokybė, natūrali audinio sudėtis, patvarumas, patogumas ir, galų gale, tai beprotiškai gražu! „Tai vienas iš pačių seniausių audinių, iki šiol gaminamų pasaulyje, kuris visada išlieka naujovišku“, - taip rašė apie džinsą „American Fabrics“ 1969 metais.

      Ko gero, jaunystė neįsivaizduojama be patrintos džinsinės estetikos; lygiai kaip ir garbingas amžius - be denimo praktiškumo bei patogumo kasdieniame gyvenime... Todėl mes tikime, kad mūsų rankų darbo kūriniai patiks visiems. Siuvinėtais aforizmų žodžiais  jie papasakos Jums apie namus, apie šeimos vertybes, apie tai, kas suartina ir sujungia... Vienu žodžiu, apie tai, kas svarbiausia gyvenime.

        Be jokių abejonių, džinsinė klasika – tai indigo spalva. Bet šiuolaikinė džinsinio audinio gamybos technologija leidžia išgauti daugybę atspalvių bei neprarasti būdingo jam autentiškumo. Savo džinsinių svajonių įgyvendinimui mes naudojame kelių atspalvių denimą, o jo kompaniono vaidmenį atlieka ramių natūralių spalvų linas. Prieš siuvant, visi audiniai skalbiami bei lyginami tam, kad išvengti būdingo džinsui bei linui susitraukimo. Mes galim sau leisti taip kruopščiai paruošti audinį darbui, nes negaminame didelių kiekių tiražų – galima pasakyti, kad visi mūsų kūriniai yra iš serijos „limited edition“. Taigi jei Jūs norite įleisti į savo namus maištingą dvasią, būdingą tikriems denimo mylėtojams, kuri įkūnyta tradicinėse namų tekstilės formose, drąsiai spauskite mygtuką „PARDUOTUVĖ“!

Tali Michailenko. "Tali's Tales Atelier" savininkė

  • Черный Facebook Иконка
  • Черный Instagram Иконка