Taisyklės

Pirkdami mūsų parduotuvėje, Jūs patvirtinate, kad susipažinote su pirkimo/pardavimo/pristatymo sąlygomis. Pirkimo – pardavimo sutartis laikoma sudaryta nuo to momento, kai pirkėjas, išsirinkęs perkamą (-as) prekę (-es) ir galutinai sudaręs savo prekių krepšelį, paspaudžia nuorodą „Patvirtinu užsakymą“.

 1. Prekių kainos „Tali‘s Tales“ tinklalapyje nurodytos eurais be pristatymo kainos.

 2. Jeigu užsakymo suma viršija 150,00 eurų, pristatymas yra nemokamas.

 3. Primename, kad prekės spalvinė gama gali skirtis realybėje dėl skirtingų monitorių nustatymų.

 4. Apie gautą ir patvirtintą, vykdomą ir išsiūstą užsakymą informuosime Jus elektronine žinute Jūsų nurodytu e-pašto adresu.

 5. Užsakymą turite apmokėti per 3darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo. Nesumokėjus nustatytu laiku, rezervacija bus nutraukta, o užsakymas anuliuotas.

 6. Gavę užsakymo apmokėjimą, prekes išsiūsime per 3-5 darbo dienas.

 7. „Tali‘s Tales“ priima protingą pristatymo kainą, kuri plačiau aprašoma skyriuje „Pristatymas“.

 8. Asmens duomenų apsauga. Pirkėjui užsakant prekes, turi būti nurodomi prekių pristatymui būtini asmeniniai duomenys: vardas; pavardė; adresas su pašto kodu, kuriuo bus pristatomos prekės; e-pašto adresas ir kiti pristatymui būtini duomenys. Patvirtiname, kad šie duomenys bus išimtinai naudojami prekių užsakymo bei pristatymo tikslais. Įsipareigojame neatskleisti tokios informacijos tretiesiems asmenims, išskirus tik LR teisės aktuose numatytus atvejus.

Apmokejimas

Už prekes galima atsiskaityti sekančiais būdais:
1. Apmokėjimas banko pavedimu. Patvirtinus užsakymą, Jums bus išsiųsta informacija su visais rekvizitais. Atsiskaitymas banko pavedimu vykdomas tik eurais. Užsakymo neapmokėjus per 5 darbo dienas, jis bus anuliuotas.
2. Apmokėjimas per Paypal sistemą. Norint atsiskaityti už prekes šiuo būdu, Pirkejas turi būti užregistruotas elektroninių mokėjimų sistemoje Paypal. Mokėjimai per Paypal vykdomi tik eurais.

Pristatymas

Jus galite pasirinkti kelis pristatymo būdus:

 1. Pristatymas paštu. AB „Lietuvos Paštas“.

Siunčiame registruotu pirmenybiniu paštu. Pristatymo terminas siunčiant į Lietuvą 3-5 darbo, į ES šalis 5-15 darbo dienų, į kitas šalis 7-30 darbo dienų. Pristatymo kaina siunčiant į Lietuvą 2,70 - 3,40 EUR priklausomai nuo svorio, į ES šalis 5,99 – 10,50 EUR priklausomai nuo svorio, į kitas šalis 6,99 – 14,60 EUR priklausomai nuo svorio .

 1. Pristatymas kurjeriu. 

 2. Pristatymas per OMNIVA paštomatų tinklą (nuo 2,99 EUR iki 5,99 EUR)

Svarbu: Į pristatymo terminą neįskaičiuojama pateikimo paštui, kurjeriui diena bei neįtraukiamos muitinės procedūros, kurios vidutiniškai užtrunka apie 24 val, jeigu siuntos dokumentai pateikti teisingai. Pristatymo terminai yra preliminarūs, todėl išimtiniais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų ir nuo mūsų nepriklausančių aplinkybių (pvz, prieššventiniai laikotarpiai). Priimdami užsakytas prekes, patikrinkite siuntos bei prekių būklę ir pasirašykite siuntos priėmimo dokumentą. Jeigu pastebėjote pakuotės ir/ar prekių išorės pažeidimus, prekių komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai siuntos priėmimo dokumente, surašykite laisvos formos siuntos ir/ar prekių pažeidimo/neatitikimo aktą. Jums neatlikus šių veiksmų, mes turime teisę neprisiimti atsakomybės dėl prekių pažeidimų, jei tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gaminimo brokas.

Grąžinimas

Įsigytą prekę galima grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo įsigijimo, apie tai informavus iš anksto paštu bearshut@gmail.com. Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, nesugadintos ir nepakitusios prekinės išvaizdos. Prekių grąžinimo išlaidas privalo padengti pirkėjas, išskyrus tuos atvejus, kai grąžinamos nekokybiškos prekės arba gautas klaidingos komplektacijos siuntinys dėl pardavėjo kaltės. Grąžinamas prekes reikia siųsti tik registruotu paštu.

 • Черный Facebook Иконка
 • Черный Instagram Иконка